NLD | ENG | Volg In-Tension op Facebook
Reserveren weekrooster

Bekijk hier ons actuele groepslessenrooster..

Rooster
Reserveren
leftline
Compleet dagrooster
  • 09.15-10.15 Aerobics
  • 09.30-10.15 Spinning
  • 09.30-10.15 InTensity
  • 10.15-10.30 Buikspierkwartier
  • 16.00-17.00 Jeugdfitness
  • 17.00-17.15 Buikspierkwartier
  • 18.00-19.00 Club Power
  • 19.15-20.00 Club Challenge
Rooster legenda
InTension Health CARE

InTension Health CARE

InTension Health Club heeft begin vorig jaar de stichting InTension Health Care (IHC) in het leven geroepen om mensen met handicap of ziekte (deels) financieel te ondersteunen. Deze financiële steun is bedoeld om de handicap of ziekte draaglijker te maken. Men kan een beroep doen op de stichting IHC indien een zorgverzekering een benodigd product of dienst niet (geheel) vergoed. De financiële ondersteuning door IHC kan ingezet worden voor bijvoorbeeld een operatie, hulpmiddelen (zoals een prothese, een bril of een gehoorapparaat) of een sportabonnement. De stichting werft haar inkomsten uit het organiseren van goede doel acties (zoals Spin for Life), € 5 van het inschrijfgeld dat nieuwe leden betalen bij inschrijving en overige giften.

In het afgelopen jaar heeft de stichting IHC al meerdere mensen kunnen ondersteunen. Zo heeft IHC onder andere de kosten vergoed voor het diabetes kamp Diakidzz waar een jongetje met diabetes en gedeeltelijke blindheid met veel plezier naar toe is gegaan. Tevens zal zij een bijdrage geven aan een InTension-lid voor een beenoperatie in Zwitserland. Ook is voor één van de jeugdleden waarbij de ziekte kanker is geconstateerd een portable DVD-speler aangeschaft om zijn tijd in het ziekenhuis door te komen. Daarnaast ondersteunt IHC het BOR-project: Bewegen op Recept. Inmiddels sporten hierdoor ruim 60 mensen op doktersadvies met een vergoeding vanuit IHC bij InTension. Verder zet InTension met steun vanuit IHC voor de toekomst een plan uit voor het samenwerken met blinden en slechtzienden. Kortom: IHC steunt!

Personen die ook graag een beroep zouden willen doen op IHC, kunnen een motivatiebrief sturen naar heleen@in-tension.nl. Deze brief zal beoordeeld worden door het bestuur van IHC. Op basis van stemming onder de bestuursleden zal uiteindelijk besloten worden of de financiële ondersteuning wel (eventueel voor een deel)/ niet van toepassing zal zijn.

Voor meer informatie en het versturen van de motivatiebrief:

Stichting InTension Health Care
Marcelisstraat 200
2586 RZ Scheveningen
070-3318811
heleen@in-tension.nl
Contactpersoon: Heleen de Rooij


Terug naar nieuws | Nieuwsarchief